CD50CNF10PO
DigiKeys produktnummer
1864-CD50CNF10PO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CD50CNF10PO
Beskrivning
SENSOR PROX CAPACITIVE 10MM MOD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Närhetssensor 0,394" (10mm) IP67 Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CD50CNF10PO Modeller
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Material - stomme
Polyfenyleter (PPE), polystyren (PS)
Serie
Spänning - källa
10V-30V
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kabelledningar
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Sensortyp
Kapacitiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
0,394" (10mm)