CC130LA110
DigiKeys produktnummer
1864-1527-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC130LA110
Beskrivning
3P CONT L 110V50/60HZ 2NO2NC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 130 A 110VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Kategori
Switchspänning
690VAC - Max..
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Egenskaper
Extrakontakter
Serie
Termineringstyp
Kabelskobox
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-5°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Aktiveringsnivå spänning
93,5VAC
Monteringstyp
Chassimontering, DIN-skena
Frigöringsnivå spänning
33VAC
Spolspänning
110VAC
Drifttid
20 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frånslagstid
60 ms
Kontaktklassning (ström)
130 A