CHV0805N500102JCT
DigiKeys produktnummer
4713-CHV0805N500102JCTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-CHV0805N500102JCT-ND - Remsbit (CT)
4713-CHV0805N500102JCTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV0805N500102JCT
Beskrivning
HVCAP0805 COG 1000PF 5% 500V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)