BXRC-27G10H0-D-82 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för BXRC-27G10H0-D-82 är inte tillgänglig
BXRC-27G10H0-D-82
DigiKeys produktnummer
976-BXRC-27G10H0-D-82-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXRC-27G10H0-D-82
Temperatur - test
25°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24,9V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
144 lm/W
Ström - max
1A
Storlek/dimension
Diam. 20,00mm
CCT (K)
2700K 2-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,80mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 10,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
897lm (typ)
Ström - test
250mA