BXRC-27G1000-D-82 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bridgelux
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bridgelux
I lager: 0
Datablad
Bilden för BXRC-27G1000-D-82 är inte tillgänglig
BXRC-27G1000-D-82
DigiKeys produktnummer
976-BXRC-27G1000-D-82-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BXRC-27G1000-D-82
Beskrivning
VERO 10D WARM WHITE LED ARRAY
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) Gen 8 Vero® 10 Array Vit, varm Starboard
Kategori
Temperatur - test
25°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24,9V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
138 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
1A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
120°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
Diam. 20,00mm
CCT (K)
2700K 2-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,80mm
Konfiguration
Starboard
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 10,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
860lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
250mA