M7C-500-595-WT
M6C-1900-439
M7C-500-595-WT
DigiKeys produktnummer
2267-M7C-500-595-WT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7C-500-595-WT
Beskrivning
LABEL 0.5" VINYL WT 1=50'
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontinuerlig Vinyl White
Kategori
Tillämpningar
Allmänt
Tillverkare
Brady Corporation
Färg - bakgrund
White
Serie
Längd
50' (15,2m)
Förpackning
Box
Bredd
0,500" (12,70mm)