M7C-1000-595-WT
DigiKeys produktnummer
2267-M7C-1000-595-WT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M7C-1000-595-WT
Beskrivning
LABEL 1" VINYL WT 1=50'
Detaljerad beskrivning
Skärning utan mellanrum Vinyl White
Kategori
Tillämpningar
Komponent
Färg - bakgrund
White
Bredd
1,000" (25,40mm)