SRF3216-601Y
DigiKeys produktnummer
SRF3216-601YTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRF3216-601YCT-ND - Remsbit (CT)
SRF3216-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF3216-601Y
Beskrivning
CMC 300MA 2LN 600 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 800mOhm
EDA-/CAD-modeller
SRF3216-601Y Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
800mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Höjd (max)
0,087" (2,20mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Strömklassning (max)
300mA