DLW31SN601SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-1068-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1068-1-ND - Remsbit (CT)
490-1068-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW31SN601SQ2L
Beskrivning
CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 600 Ohms @ 100 MHz 260mA DCR 800mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW31SN601SQ2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
800mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Höjd (max)
0,083" (2,10mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
260mA