SRF3216-161Y
DigiKeys produktnummer
SRF3216-161YTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRF3216-161YCT-ND - Remsbit (CT)
SRF3216-161YDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF3216-161Y
Beskrivning
CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 160 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRF3216-161Y Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Tillverkare
Bourns Inc.
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,087" (2,20mm)
Impedans @ frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
350mA