DLW31SN161SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-11098-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-11098-1-ND - Remsbit (CT)
490-11098-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW31SN161SQ2L
Beskrivning
CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 160 Ohms @ 100 MHz 340mA DCR 400mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW31SN161SQ2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
400mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,083" (2,10mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Impedans @ frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
340mA