SM8S28CA-Q är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
45,4V Klämma 145A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218
SM8S28CA-Q
DigiKeys produktnummer
SM8S28CA-Q-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM8S28CA-Q
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO218
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM8S28CA-Q Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
145A
Tillv.
Effekt - toppuls
6600W (6,6kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V