15KPA030C-SD-Q
DigiKeys produktnummer
118-15KPA030C-SD-QTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-15KPA030C-SD-QCT-ND - Remsbit (CT)
118-15KPA030C-SD-QDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA030C-SD-Q
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 46.6VC DO218
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
46,6V Klämma 321,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
321,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
30V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - genombrott (min)
30,54V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
46,6V