PTVS10-086C-M
DigiKeys produktnummer
PTVS10-086C-MTR-ND - Remsa och spole (TR)
PTVS10-086C-MCT-ND - Remsbit (CT)
PTVS10-086C-MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTVS10-086C-M
Beskrivning
TVS DIODE 86VWM 157VC 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
157V Klämma 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 2-SMD
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
5000pF vid 10kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Spänning - backspänning (typ)
86V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
96V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
157V