LTKAK10-086C
DigiKeys produktnummer
18-LTKAK10-086CTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-LTKAK10-086CCT-ND - Remsbit (CT)
18-LTKAK10-086CDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTKAK10-086C
Beskrivning
TVS DIODE 86VWM 157V SMTO218 TAB
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
157V Klämma 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMTO-218 flik
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
157V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
6500pF vid 10kHz (max.)
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
86V
Inkapsling/låda
Icke standard SMD
Spänning - genombrott (min)
95V