PTL60-15O1-104B2
DigiKeys produktnummer
PTL60-15O1-104B2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTL60-15O1-104B2
Beskrivning
SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
Detaljerad beskrivning
100 kOhms 0,2W, 1/5W Genomgående hål Skjutpotentiometrar Topp Justeringstyp
EDA-/CAD-modeller
PTL60-15O1-104B2 Modeller
Tolerans
±20%
Förpackning
Bulk
Slaglängd
60mm
Storlek/dimension
Rektangulär - L 2,953" x B 0,354" x H 0,276" (75,00 x 9,00 x 7,00mm)
Resistans
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,2W, 1/5W
Ytterligare resurser
I lager: 252
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 23,99000kr 23,99
10kr 20,03400kr 200,34
25kr 18,61120kr 465,28
60kr 17,34150kr 1 040,49
120kr 16,39117kr 1 966,94
300kr 15,21033kr 4 563,10
540kr 14,49526kr 7 827,44
1 020kr 13,75764kr 14 032,79
5 040kr 12,06110kr 60 787,94
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
I lager: 0