GMOV-20D450K
DigiKeys produktnummer
GMOV-20D450K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMOV-20D450K
Beskrivning
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Detaljerad beskrivning
10 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 20mm
Kategori
Ström - stötpuls
10 kA
Energi
49J
Kapacitans @ frekvens
4 pF @ 1 MHz
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max AC-spänning
45 V
Max DC-spänning
56 V
Inkapsling/låda
Skiva 20mm