CMH322522-820KL har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
82 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 45 mA Max. 10Ohm 1210 (metrisk 3225)
CMH322522-820KL
DigiKeys produktnummer
CMH322522-820KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMH322522-820KL
Beskrivning
FIXED IND 82UH 45MA 10 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMH322522-820KL Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 10Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
10MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)