CM322522-820KL
DigiKeys produktnummer
CM322522-820KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM322522-820KL
Beskrivning
FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
82 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 60 mA Max. 10Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
CM322522-820KL Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 10Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
11MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,087" (2,20mm)