4610X-102-102LF
DigiKeys produktnummer
4610X-2-102LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4610X-102-102LF
Beskrivning
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP
Detaljerad beskrivning
1k Ohm ±2% 300mW Effekt per element Isolerad 5 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 10-SIP
EDA-/CAD-modeller
4610X-102-102LF Modeller
Kategori
Effekt per element
300mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Isolerad
Resistans (Ohm)
1k
Storlek/dimension
L 0,998" x B 0,098" (25,35 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)