4610X-101-104LF
DigiKeys produktnummer
4610X-1-104LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4610X-101-104LF
Beskrivning
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Detaljerad beskrivning
100k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 9 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 10-SIP
EDA-/CAD-modeller
4610X-101-104LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Bussad
Resistans (Ohm)
100k
Storlek/dimension
L 0,998" x B 0,098" (25,35 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)