4310R-101-104LF
DigiKeys produktnummer
4310R-1-104LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4310R-101-104LF
Beskrivning
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 9 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 10-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4310R-101-104LF Modeller
Kategori
Antal stift
10
Tillverkare
Bourns Inc.
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Kretstyp
Bussad
Inkapsling/låda
10-SIP
Resistans (Ohm)
100k
Leverantörens enhetsförpackning
10-SIP
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,984" x B 0,085" (24,99 x 2,16mm)
Antal motstånd
9
Höjd - monterad (max)
0,195" (4,95mm)
Resistor-förhållande-avdrift
50ppm/°C