4607X-101-102LF
DigiKeys produktnummer
4607X-101-102LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4607X-101-102LF
Beskrivning
RES ARRAY 6 RES 1K OHM 7SIP
Detaljerad beskrivning
1k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 6 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 7-SIP
EDA-/CAD-modeller
4607X-101-102LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
7-SIP
Kretstyp
Bussad
Leverantörens enhetsförpackning
7-SIP
Resistans (Ohm)
1k
Storlek/dimension
L 0,698" x B 0,098" (17,73 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)