4605X-101-102LF
DigiKeys produktnummer
4605X-101-102LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4605X-101-102LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 5SIP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 4 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 5-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4605X-101-102LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Tillverkare
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
5-SIP
Kretstyp
Bussad
Leverantörens enhetsförpackning
5-SIP
Resistans (Ohm)
1k
Storlek/dimension
L 0,498" x B 0,098" (12,65 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)