4605X-101-682LF
DigiKeys produktnummer
4605X-101-682LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4605X-101-682LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 5SIP
Detaljerad beskrivning
6,8k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 4 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 5-SIP
EDA-/CAD-modeller
4605X-101-682LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
6,8k
Storlek/dimension
L 0,498" x B 0,098" (12,65 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)