4605X-101-221LF
DigiKeys produktnummer
4605X-101-221LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4605X-101-221LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 5SIP
Detaljerad beskrivning
220 Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 4 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 5-SIP
EDA-/CAD-modeller
4605X-101-221LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
220
Storlek/dimension
L 0,498" x B 0,098" (12,65 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)