3296W-1-223LF
DigiKeys produktnummer
3296W-1-223LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3296W-1-223LF
Beskrivning
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3296W-1-223LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkare
Bourns Inc.
Antal varv
25.0
Serie
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Rör
Resistiva material
Cermet
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resistans
22 kOhms
Termineringstyp
PC-stift
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerans
±10%