3296W-1-104LF
DigiKeys produktnummer
3296W-104LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3296W-1-104LF
Beskrivning
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3296W-1-104LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Resistans
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerans
±10%