GPTGP6000ULM-0.060-12-0816 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Laird Technologies - Thermal Materials
I lager: 208
Datablad
Termiska plattor Grå 406,40mm x 203,20mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
GPTGP6000ULM-0.060-12-0816
DigiKeys produktnummer
211-GPTGP6000ULM-0.060-12-0816-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GPTGP6000ULM-0.060-12-0816
Beskrivning
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Bergquist
Stöd, bärare
Glasfiber
Termisk konduktivitet
6,0W/m-K
Form
Rektangulär
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C)
Kontur
406,40mm x 203,20mm
Tjocklek
0,0600" (1,524mm)