GPTGP6000ULM-0.040-12-0816
DigiKeys produktnummer
211-GPTGP6000ULM-0.040-12-0816-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GPTGP6000ULM-0.040-12-0816
Beskrivning
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 406,40mm x 203,20mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Tillverkare
Bergquist
Stöd, bärare
Glasfiber
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
6,0W/m-K
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid
6 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Form
Rektangulär
Lagrings-/infrysningstemperatur
77°F (25°C)
Kontur
406,40mm x 203,20mm
DigiKey-lagring
Rumstemperatur
Tjocklek
0,0400" (1,016mm)