SWI6D-12-N-P5
DigiKeys produktnummer
179-SWI6D-12-N-P5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SWI6D-12-N-P5
Beskrivning
AC-DC, 12 VDC, 0.50 A, SW, WALL-
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 6 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SWI6D-12-N-P5 Modeller
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
Bel Power Solutions
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-50°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,17" x B 0,95" x H 1,40" (55,1 x 24,1 x 35,5mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, cULus, FCC
Ström - utgång (max)
500mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
6 W