PEAW6NA-12-B1
DigiKeys produktnummer
3989-PEAW6NA-12-B1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEAW6NA-12-B1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 6 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW
Tillverkare
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Påse
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
70,9" (1,80 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,12" x B 1,61" x H 0,94" (53,8 x 40,9 x 23,9mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, FCC, LPS, TUV
Ström - utgång (max)
500mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
6 W