K3-10ND10 110
DigiKeys produktnummer
5015-K3-10ND10110-ND
Tillverkare
Benedict GmbH
Tillverkarens produktnummer
K3-10ND10 110
Beskrivning
CONTACTOR 10A N/O AUX 110AC COIL
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 10 A 110VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K3-10ND10 110 Modeller
Kategori
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Tillverkare
Benedict GmbH
Kontaktklassning (ström)
10 A
Serie
Switchspänning
600V
Förpackning
Box
Egenskaper
Extrakontakter
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Skruvplint
Monteringstyp
Chassimontering, DIN-skena
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Spolspänning
110VAC