AK500/16-OE-11-1.5
DigiKeys produktnummer
AE10683-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AK500/16-OE-11-1.5
Beskrivning
CORD 16AWG 320C14 - C13 4.92'
Detaljerad beskrivning
4,92' (1,50m) Strömsladd Svart IEC 320-C14 till IEC 320-C13 SJT
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Längd
4,92' (1,50m)
Stil
Hanstift (blad) till honuttag (platser)
1:a kontaktdonet
IEC 320-C14
Spänningsvärde
125V
2:a kontaktdonet
IEC 320-C13
Strömklassning (Ampere)
13A
Arbetstemperatur
60°C
Ledningsdimension
16 AWG