AK500/14-RA-6-2
DigiKeys produktnummer
AE10664-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AK500/14-RA-6-2
Beskrivning
CORD 14AWG IEC320 RA - CBL 6.56'
Detaljerad beskrivning
6,56' (2,00m) Strömsladd Svart IEC 320-C13 (högervinklad) till Kabel SJT
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Längd
6,56' (2,00m)
Stil
Honuttag (platser) till ledningar
1:a kontaktdonet
IEC 320-C13 (högervinklad)
Spänningsvärde
250V
2:a kontaktdonet
Kabel
Strömklassning (Ampere)
18A
Arbetstemperatur
60°C
Ledningsdimension
14 AWG