AK500/14-RA-6-1.5
DigiKeys produktnummer
AE10663-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AK500/14-RA-6-1.5
Beskrivning
CORD 14AWG IEC320 RA - CBL 4.92'
Detaljerad beskrivning
4,92' (1,50m) Strömsladd Svart IEC 320-C13 (högervinklad) till Kabel SJT
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Längd
4,92' (1,50m)
Stil
Honuttag (platser) till ledningar
1:a kontaktdonet
IEC 320-C13 (högervinklad)
Spänningsvärde
250V
2:a kontaktdonet
Kabel
Strömklassning (Ampere)
18A
Arbetstemperatur
60°C
Ledningsdimension
14 AWG