TLP150R-96S12J
DigiKeys produktnummer
TLP150R-96S12J-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLP150R-96S12J
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
84%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, Standby-utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,25" (127,0 x 76,2 x 31,8mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
8.4 A