SBS50BLU-BK
DigiKeys produktnummer
2243-SBS50BLU-BK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SBS50BLU-BK
Beskrivning
CONN HSG 2POS BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Flatstift kraftanslutningar - höljen Ospecifik Blue
Anderson Power Products, Inc.
Kontaktterminering
Färg
Blue
Förpackning
Bulk
Aktiv
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Spänningsvärde
600 V
Kontakttyp
Ospecifik
Strömklassning (Ampere)
50 A
Arbetstemperatur
-20°C-105°C