LTC6905HS5-100#TRPBF
DigiKeys produktnummer
505-LTC6905HS5-100#TRPBFTR-ND - Remsa och spole (TR)
505-LTC6905HS5-100#TRPBFCT-ND - Remsbit (CT)
505-LTC6905HS5-100#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTC6905HS5-100#TRPBF
Beskrivning
IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oscillator, silikon IC 100MHz TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LTC6905HS5-100#TRPBF Modeller
Kategori
Ström - matning
8 mA
Tillverkare
Analog Devices Inc.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
SOT-23-5 smal, TSOT-23-5
Leverantörens enhetsförpackning
TSOT-23-5
Typ
Oscillator, silikon
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens
100MHz
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,7V-5,5V