LT3650IDD-4.2#PBF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Analog Devices Inc.
I lager: 2 602
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Analog Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Laddare IC Litiumjon/polymer 12-DFN (3x3)
LT3650IDD-4.2#PBF
DigiKeys produktnummer
LT3650IDD-4.2#PBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LT3650IDD-4.2#PBF
Beskrivning
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12DFN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LT3650IDD-4.2#PBF Modeller
Kategori
Laddström - max.
2A
Tillverkare
Batterispänning
4,2V
Förpackning
Rör
Spänning - matning (max)
32V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)