MAX22507EAUB+
DigiKeys produktnummer
505-MAX22507EAUB+-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAX22507EAUB+
Beskrivning
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1/1 Sändtagare Full RS422, RS485 10-uMAX/uSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX22507EAUB+ Modeller
Kategori
Mottagarhysteres
250 mV
Tillverkare
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Datahastighet
50Mbit/s
Förpackning
Rör
Spänning - källa
3V-5,5V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Sändtagare
Monteringstyp
Ytmontering
Protokoll
RS422, RS485
Inkapsling/låda
10-TFSOP, 10-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)