BLM15GG471SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5198-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5198-1-ND - Remsbit (CT)
490-5198-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15GG471SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 200mA 1,3Ohm
EDA-/CAD-modeller
BLM15GG471SN1D Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
1,3Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
200mA