LR Q976.01-P2R2-1-20-R18 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LR Q976.01-P2R2-1-20-R18 |
Beskrivning | LED CHIP 0603 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Röd 623nm LED-indikation - diskret 2V 0603 (metrisk 1608) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Linsstorlek 1,10mm x 0,80mm |
Tillv. | Spänning - fram (Vf) (Typ) 2V |
Serie | Ström - test 20mA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Visningsvinkel 140° |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Färg | Våglängd - dominant |
Konfiguration Oberoende | Våglängd - topp 628nm |
Linsfärg Färglös | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Linstransparens Clear | Leverantörens enhetsförpackning |
Millicandela-märkning | Storlek/dimension L 1,60 x B 0,80mm |
Linstyp Rektangulär med plan topp | Höjd (max) 0,75mm |