LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZCT-ND - Remsbit (CT)
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z
Beskrivning
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön 571nm LED-indikation - diskret 1,8V 2-PLCC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
1,8V
Tillv.
Ström - test
2mA
Våglängd - topp
572nm
Storlek/dimension
L 3,20 x B 2,80mm
Höjd (max)
2,10mm
Linsstorlek
Diam. 2,40mm