KT DELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED GREEN CLEAR SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön 531nm LED-indikation - diskret 2,65V 2-SMD, flata ledningar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KT DELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,65V
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
525nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 1,40 x B 0,80mm
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Höjd (max)
0,70mm
Linsstorlek
1,23mm x 0,60mm