KR DELPS1.22-VGVI-23-H3Q4-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-KRDELPS1.22-VGVI-23-H3Q4-20-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-KRDELPS1.22-VGVI-23-H3Q4-20-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-KRDELPS1.22-VGVI-23-H3Q4-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED RED CLEAR SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 616nm LED-indikation - diskret 2,225V 2-SMD, flata ledningar
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,225V
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
623nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 1,40 x B 0,80mm
Linstyp
Oval med plan topp
Höjd (max)
0,70mm
Linsstorlek
1,23mm x 0,60mm