GW JTLPS1.EM-KLLL-XX51-1-150-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWJTLPS1.EM-KLLL-XX51-1-150-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWJTLPS1.EM-KLLL-XX51-1-150-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWJTLPS1.EM-KLLL-XX51-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS E2835 WHITE 6500K 2835
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® E 2835 Vit, kall 6500K 3,05V 150mA 120° 1113 (metrisk 2835)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
250mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1113 (metrisk 2835)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2835
CCT (K)
6500K
Storlek/dimension
L 0,128" x B 0,110" (3,25 x 2,80mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
78lm (68lm-88lm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - test
150mA
Termisk resistans för inkapsling
15°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,05V