GW JTLMS1.CM-G9H4-XX55-1-60-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWJTLMS1.CM-G9H4-XX55-1-60-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWJTLMS1.CM-G9H4-XX55-1-60-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWJTLMS1.CM-G9H4-XX55-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
LED DURIS E NEUT WHT 4000K 2835
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning DURIS® E 2835 Vit, neutral 4000K 2,96V 60mA 120° 1113 (metrisk 2835)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
150mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1113 (metrisk 2835)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
2835
CCT (K)
4000K
Storlek/dimension
L 0,128" x B 0,110" (3,25 x 2,80mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
30lm (24lm-35lm)
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)
Ström - test
60mA
Termisk resistans för inkapsling
25°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,96V