GW JTLPS1.1L-MKMP-NC-1-150-R33
DigiKeys produktnummer
475-GWJTLPS1.1L-MKMP-NC-1-150-R33TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GWJTLPS1.1L-MKMP-NC-1-150-R33CT-ND - Remsbit (CT)
475-GWJTLPS1.1L-MKMP-NC-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GW JTLPS1.1L-MKMP-NC-1-150-R33
Beskrivning
LED
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg DURIS® E 2835 Kalk 1411 (metrisk 3528)
Kategori
Ström - max
200mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
106lm (96lm-116lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Ström - test
150mA
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,1V
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Lumen/Watt @ ström - test
228lm/W
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)