LMR-240-UF
DigiKeys produktnummer
1946-LMR-240-UF-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMR-240-UF
Beskrivning
CABLE LMR-240 TPE FOOT
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Koaxial Kabel Ange antal fot i orderkvantitet 50 Ohms
Kategori
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Tillverkare
Amphenol Times Microwave Systems
Mantelfärg
Svart
Serie
Ledarmaterial
Koppar, bar
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Dielektriskt material
Skumpolyetylen (FPE)
Artikelstatus
Aktiv
Dielektrisk diameter
0,150" (3,81mm)
Kabeltyp
Koaxial
Skärmmaterial
Aluminum; koppar, förtennad
Mantelmaterial (isolering)
Termoplastisk elastomer (TPE)
VoP, utbredningshastighet
80.0
Manteldiameter (isolering)
0,240" (6,10mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Skärmtyp
Fläta
Spolstorlek
500,0' (152,4m)
Impedans
50 Ohms